Studenci, którzy nie odbyli lub nie zaliczyli e-kursu "Przysposobienie biblioteczne" mogą do niego przystąpić w ostatnim, dodatkowym terminie: 2-15 listopada 2016r.

Klucze dostępu dla poszczególnych wydziałów pozostają takie same jak w pierwszym terminie (dostępne na wydziałach lub w Oddziale Informacji Naukowej (e-mail: ekurs@bg.pw.edu.pl).


Każdy uczestnik kursu musi samodzielnie zapisać się na kurs według poniższej instrukcji:

  1.    Z kategorii „Szkolenia zamknięte” wybierz Przysposobienie biblioteczne, a następnie kliknij na „Przewodnik po bibliotekach PW”
  2.    Wyświetli ci się krótka informacja „Opcje zapisów”, aby przejść do następnego okna kliknij „Kontynuuj”
  3.    Zapoznaj się z instrukcją zapisu na Platformę, a następnie kliknij „Zacznij teraz od utworzenia nowego konta” i wypełnij formularz
  4.    Po wypełnieniu formularza kliknij „Utwórz moje nowe konto”
  5.    Na podany przez ciebie adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, na który należy kliknąć (uwaga! Jeżeli nie otrzymałaś/eś maila, sprawdź w SPAM)
  6.    Po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany na stronę szkolenia. Zapisz się na kurs podając klucz dostępu, który otrzymasz na swoim Wydziale

Kurs został podzielony na dwie części, każda z nich kończy się krótkim testem sprawdzającym opanowanie materiału.
Warunkiem zaliczenia kursu jest prawidłowa odpowiedź na co najmniej 5 z 7 pytań
w pierwszej części i na 6 z 8 pytań w drugiej części.
Uwaga! Jeżeli nie otrzymałaś/eś maila uwierzytelniającego lub masz dodatkowe pytania związane ze szkoleniem skontaktuj się z pracownikiem Oddziału Informacji Naukowej:
tel.: 22 234 7300
mail: ekurs@bg.pw.edu.pl

Ostatnia modyfikacja: piątek, 4 listopad 2016, 17:57